9 Haziran 2009 Salı

İnfiltrasyon KorkusuYalnızlık, boşluk duygusunun dış kabuğudur. Onu soymaya çalıştıkça size yalnızca kendiniz olma fırsatı sunan kadınsı nefesi, tıpkı patlak bir lastiğin hava kaçırması gibi içinizden kaçırır, yitirirsiniz. Yamuk da olsa duvara asacağınız bir anlamınız olsun istiyorsanız yalnızlığınızı rahat bırakın. Adı eğlence tarihine karışan tek atımlık gecelerin onu parçalayıp yok etmesine izin vermeyin. Sadece size ait olan ve yalnızlığınızla çevrelenmiş boşluk duyumunuzu ikinci el suçluluk nöbetlerine kapılıp da görmek zorunda hissettiğiniz aptal dostlarınızın sonsuz gevezeliklerinde harcamayın. Hava kaçırıp kaçırmadığını anlamak için her on dakikada bir yalnızlığınızı kontrol edin. Eğer anlam veremediğiniz bir sızıntı hissederseniz hemen bir dahiliye uzmanına görünün. Onlar, içinizdeki boşluğun havasını muhafaza etmek için yalnızlık kabuğunu güçlendirir ve verdiğiniz ücret karşılığında sizden devasa bir yalnızlar ordusu üretebilirler.

2 yorum:

  1. olunması veya bulunulması gereken yer illa ki yalnızlık mı -melankolik bir tavırla- yoksa Yalnızlıklı mı -güçlü bir edayla-?

    YanıtlaSil
  2. neyin zorunluluğu ve neyin sonucu. insan olmanın zorunluluğu mu yoksa, ve doğmuş olmanın sonucu mu; eğer bunlarsa dilekçeler, fazlası gerekli veya başkaları; tazeleri.

    YanıtlaSil