27 Eylül 2010 Pazartesi

Blog Kuralları


Blog Kuralları:

1) Brh+/- ve Arh+/- kan grubu olanlar, kan basınçlarını site içinde hardware olarak satılan organik barometreler yardımıyla standart sürrealist kanı olan 0rh+/- kan grubuna dengelemeden sayfaları ziyaret edemezler. ABrh+/- grubu, yine site içinde hardware olarak satılan 'Cosmic Desorber' aygıtlarıyla bedenlerinin sol tarafına A ve sağ tarafına B grubunu eşit olarak dağıttıktan sonra sayfaları ziyaret edebilirler.

2) Blog bir aile albümü değildir. Sadece fotoğraflara bakmak için sayfalar kesinlikle ziyaret edilmez.

3) Seslerinde erkek kırıntısı olan, klozete attıkları izmaritler sifonla dahi gitmeyen, erkeklerini nefretle seven, her içtiklerinde tartışmasız birer baş belası olan eril kişilikli kadınlar ve eşcinsel dönüşümceli histerikler, ancak kendileri için hazırlanmış altı sayfalık 'Penis Envy Tutorial' bölümünü okuduktan sonra 'Maldoror'un Şarkıları' kitabına serçe parmaklarını basarak siteye giriş yapabilirler.

5) Kendilerini doğuştan çirkin bulan, kompleksleriyle baş etmeye çalışırken hayatları Dante'nin cehennemine dönmüş intiharın eşiğindeki esmer kadınlar, kendilerine yeni bir yüz ve isim bulmak için yalnızca site içinde yer alan 'tactile deney' başlıklı bölümü ziyaret edebilirler.

6) Sitenin 'Tan Tolga Demirci' bölümü, sadece yanakları pembeleşmiş, Dior marka güneş gözlükleri takan, şezlongta güneşlenirken 'Beynin Sağ Yarımküresini Nasıl Çalıştırmalı' ya da 'Çakralarla Bağdaş Pozisyonunda Seks Vol.1' gibi aşırı dozda birikim gerektiren kitapları okuyan 1.70'in üzerindeki sarışın kadınlara açıktır. Bu tanıma uymayanlar adı geçen bölüme koşullar ne olursa olsun giremez.

7) Sürrealizmin yasak olanla yaptığı mücadeleyi kendi zihinsel tahriki adına kullanan ancak bir yandan da aile sofrasına yetişmek için koşar adım evine dönen sözde bağımsız ama muhafazakar, sözde sosyalist ama sosyal demokrat, sözde marjinal ama utangaç kızlar, yalnızca site içinde yer alan 'bildiri' başlıklı bölümü okuyabilirler.

8) Sitenin kendine has bir müzik duyumu (Powered by Tom Waits) vardır. Ziyaret sırasında ve okurun özel zevki dahilinde bu tınıyla rota/nota olarak kesişmeyen her tür müziği dinlemek suçtur. Böyle bir durumda okurun, dinlediği müziği bir an önce kesmesi ve site sınırları dışına çıkmadan da açmaması hukuki bir zorunluluktur.

9) Her türlü temizlik takıntısına rağmen Rock festivallerinden pislik içinde dönen ve beyaz Converse'lerine ikinci sınıf erkeklerin spermatozoidi bulaşmış kadınlar, kesinlikle pahalı dekore edilmiş bir banyo konseptinde duş aldıktan sonra siteyi ziyaret edebilirler.

10) Standart bir cinsel ilişkiyle değil de Brezilya karnavalında ve yüzü yarı maskeli adamların libidinal iştahında bekaretlerini kaybetmeyi meşru gören olgunlaşma evresindeki kızlar, yalnızca site içinde yer alan 'notlar' başlıklı bölümü okuyabilirler.

11) Site, üçüncü kuşak feminizme ve balık etli olanlar dışındaki üçüncü kuşak feministlere kesinlikle kapalıdır.

12) Site, her türlü sinema sermayesini elinde tutan yapımcılara, dağıtımcılara, salon sahiplerine, popülist iletişim araçlarıyla ikinci el üretim ilişkilerine kendilerini satmış televizyon, reklam ve sinema çalışanlarına kesinlikle kapalıdır.

13) Sıralanan kurallar içersinde dördüncü maddenin eksikliğini farketmeyenler, bu siteyi başkalarına olumlu-olumsuz önerenler ve ispiyonlayanlar hakkında hukuki işlem uygulanacaktır.

14) Sitenin kendine has bir tarihsel saygınlığı (Powered by André Breton) vardır. Ziyaret sırasında site içeriğini 'entel/dantel' gibi cahil terminolojisine sığınarak açıklayanlar ve site içeriğiyle ters düşenler, ivedilikle kendileri için default olarak önerilen diğer sayfalara geçiş yapmalıdır.

15) Yukarda, 'Blog Kuralları' adı altında sıralanan maddeler 27.9.2010 tarihinden, 01.01.2011 tarihine kadar geçerlidir.

6 yorum:

 1. beni tam tanımlayabilen madde bulamadım. 8. maddeden ceza yedim. bloğu baskalarına tavsiye ederken de, 14. maddeden ceza yedim. bazen 2. maddeden bile geçemediğim oluyor.

  yeterli birikime sahip olamamdan ötürü kendimi cok kötü hissettim, sonra bir daha maddeleri okudum. blog sahibindeki troll eğilimi kendimi iyi hissetmemi sağladı.

  takdir de etsek entel/dantel işte. güzel.

  bir de, default yerine standart

  YanıtlaSil
 2. Yanılmıyorsam kurallara uymayanlar için muhakkak yaptırımlarınız olacaktır.

  Mesela 6. maddeye uymuyan ve yine de sitenin Tan Tolga Demirci bölümüne girenler için ne türlü müeyyideler uygulanacaktır ya da hafifletici sebeblerde mevcut mudur?

  YanıtlaSil
 3. Bu kişilerin IP numaraları ile saçlarına rengini veren kromozom sayıları arasında bir değerlendirme yapılacak ve kurala uymayanlar, o ayın 14, 19, 21 ve 30.günlerinde görecekleri şiddetli kabuslarla (Powered by Night Terror) cezalandırılacaklardır.

  1.70 barajını geçen gayri sarışınlar, yeterli birikime sahip olmamalarından dolayı '3.5 Trim' değeri suçluluk duygusunu aşan sarışınlar ve saç renkleri ne olursa olsun çocuklar, hafifletici sebep nedeniyle yalnızca o ayın 14 ve 30.günlerinde kabus göreceklerdir.

  PS: -de ve -da'ların eğer herhangi bir ayırılık anksiyetesi mevcut değilse ve 'dahi' anlamı taşıyorlarsa kesinlikle bağlı oldukları sözcükten ayrı yazılması gerektiği konusunda sizi uyarmak isterim!

  YanıtlaSil
 4. 4. madde var, 15. madde yok, 16. ve sonrasını ise buradaki okurlar göremiyor.

  YanıtlaSil
 5. Kuraldışılıktansa bu (geçici) uykusuzluk, söyleyiniz hangi kuaför salonunun tabelasında bulunur bunun tozu? Yoksa geçen uçağın dumanından mı solumalı?

  Kime itaatsizlik ettim, benim bundan bile haberim yok.

  YanıtlaSil
 6. AB üyeliğinin şifresi: Mavi Pasaport

  YanıtlaSil