21 Ağustos 2010 Cumartesi

Jelatin, Şeker ve Et


Eğer bu kadın, Kanada Komünist Partisi'nin genel sekreter yardımcısı olsaydı, onunla hiç düşünmeden evlenirdim. Sonra da yirmi yıllık vadede, ayda 75 dolar ödeyerek aldığım evin bahçesine orgon akümülatörleri ekip, henüz görmediğim rüyaları analiz etmemi sağlayacak kıdemli astrolog arkadaşlar edinirdim. Halloween bayramında, kapımızı çalan kız çocuklarını evlat edinir, onları, gelecekte olası bir nevroz felaketinden korumak için pedagojik tedbirler alırdık. Buzdolabı, muhtemelen hindistan cevizi, kefal ve elma şekeriyle dolu olurdu. Evin paslı garajında egzoz dumanıyla zehirlenme provaları yapar, kendi kimyasal icadımız olan adet geciktirici spreyleri illegal olarak piyasaya dağıtırdık. O, düşlerinde Neal Cassady ile sevişir, bense Rose Sélavy tarafından siyah kadife eldivenlerle boğularak öldürüldüğüme dair kabuslarla uyanırdım.

Bayanlar baylar! Bu kadın, beni doğada dengeleyebilecek tek unsur... Onun acı-pembe kumaşını güç harcamaksızın yırtmak ve göğüslerinde sakladığı ham petrolün avuçlarım arasından akarak tükenmesini talep ediyorum.

3 yorum:

  1. Düşlerinde Neal Cassady ile sevişen kadınların terk etmekte birer usta olduklarını gözden kaçırıyormuşsunuz gibime geliyor. Gelin talebinizi akla yatkın kılmak için, N.C yerine kadınınızı başka bir hergeleyle paylaşın. Bu arada Kanada Komünist Partisi genel sekreter yardımcısının parmaklarına dökülen şampanya köpüklerinin hatrına insanın şöyle sağlam bir üçlü çekesi geliyor: HOWL! HOWL! HOWL!

    YanıtlaSil
  2. uzak doğudan aldığım bir haberse siz, hegesias'ın söylemlerini inkar edercesine neal cassady'nin iyi seviştiği yönünde. sonuçta hergele yoğurt yerken de hergele, bıçak çekerken de. önemli olan terk eden kadına çatmak, ya da çatmamak. farklı bir bakış açısından yaklaşırsak eğer; akla yatkın olması çabası neden? sizin aklınıza yatmamış olabilir. bu durumda akla yatkınlık öznellik kazanır ki takdir edersiniz ki, genellemelerin bakire olmadığı bir devirde yaşıyoruz artık.

    YanıtlaSil
  3. Neal Cassady sadece bir kafiyedir Cogito, daha fazlası değil...

    YanıtlaSil