16 Ocak 2010 Cumartesi

Alex

Zihinde kalan küçük beyaz leke; geçmişe doğru yol aldıkça, 'yeniden yaşanma' düşüncesini zamanın bedenine silik bir not olarak iliştirmiş antik nesne... Geri dönüş yok Alex!

6 yorum:

 1. merhaba yabancı:)
  deney düzeneğini kullanabilr miyim?

  YanıtlaSil
 2. TAN TOLGA DEMRİCİ TURŞUSU

  Koca bir ren geyiğini büryan yapıp midesine indiren W. RicH’in anal döneminin derin tecrübelerinin vermiş olduğu müthiş bir iç denetimle bağırsaklarında şekil verip sonradan çıkardığı , pek düzgün ,boğumlu ve uzun dışkıyı sarışın keskin bir bıçakla özenle dilimleyin. Sonra bunu kurutulmuş Andre Breton’un kafatasının içine dökün. Luis Bunuel’ in’in iki gözünü oyup karşımın içine boca edin. Annesine mini etek dikerken babası tarafından basılan ve bastırılan Freud’un endişesini ve panikleyip işaret parmağına batırdığı iğneden geriye kalan birkaç kan damlasını özenle damlatın. Bir Nick Cave şarkısında demletip , Tom Waitisn sesiyle hırpalayın. Ortaya Jung’u anımsatacak bir tütsü kokusu çıkmışsa pencerenizin önüne geçip yağmurun yağmasını bekleyin. Yağmur yağarken sokaktan evinize doğru koşan ve şemsiyesini bir Japon atasözünün içinde unutmuş, ıslanmış olan bir kadının telaşına ortak olun. Kadının kapınızı ısrarla çalmasını bekleyin. Bir masaya geçip elinize çatalı alıp her kapı çalışında çatalınızı kafatasının içine daldırın .Kapı çalsın kalbiniz atsın, çatalınız değsin. (Passaloni reenkarnasyon geçirip bir araba tekeri olarak tekrar dünyaya gelsin.)
  Yediğiniz Tan tolga Demirci’dir midenize otursa da sizi tatmin edecektir.

  *Yukarıdaki sözlük maddesi esnetilip, genişletilebildiği gibi; sıkıştırılıp yoğunlaştırılabilir de. Zaman içinde değişme açık gelişme ve katkıya açıktır.

  YanıtlaSil
 3. İsimlerle sorunların var evlat, 'Tan Tolga Demrici', 'W.Rich', 'Tom Waitis', 'Passaloni' gibi... Sadece 'turşu'yu doğru yazmışsın ancak onu da yazık ki sindirememişsin.

  YanıtlaSil
 4. Vakit var olma vaktidir Alex

  YanıtlaSil
 5. Sonsuza kadar ve hiçbir zaman.

  YanıtlaSil